foto2

Moja Hodowla Psów Rasowych  w woj. pomorskim istnieje od 2004 roku. Prowadzę ją, opierając się na wiedzy zdobytej podczas kursów i szkoleń, od innych hodowców, wykorzystując własne, już kilkunastoletnie doświadczenie.

W mojej hodowli zainteresowani mogą zarezerwować i kupić szczenięta rasowe bardzo rzadkiej w Polsce rasy TORNJAK. O jakości hodowli świadczą wysokie miejsca, jakie jej reprezentanci zajmowali na wystawach psów rasowych. Pochodzące ode mnie psy niejednokrotnie zdobywały tytuł Najlepszego Szczenięcia, Najlepszego Juniora, Zwycięzcy Rasy i oceny Doskonałe.

Tych, którzy myślą o psie, ale nie zdecydowali się jeszcze na konkretną rasę, gorąco namawiam do zapoznania się z informacjami o TORNJAKACH. To nowa w Polsce, a więc nieznana, a z pewnością warta poznania rasa.

Osoby zainteresowane zarezerwowaniem psa zachęcam do śledzenia zapowiedzi miotów – przewidywanych kryć i spodziewanych szczeniąt. Aby zarezerwować szczeniaka, należy wpłacić zadatek – gotówką, osobiście albo za pośrednictwem Western Union. Odbiór szczeniąt odbywa się w hodowli.

Wszystkie szczegóły, w tym kwota zadatku i termin odbioru szczeniaka, uzgadniane są indywidualnie z nabywcą. Dlatego zachęcam do kontaktu.